Οδηγός - PS Dimopoulos Hygiene Solutions

Silicon

  • Κέρκυρα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 17 ημέρες
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Η PS DIMOPOULOS είναι μία εταιρεία με εμπειρία στην εμπορία ειδών καθαρισμού, επαγγελματικών εργαλείων και μηχανημάτων καθαρισμού. Διαθέτει μεγάλη γκάμα χαρτικών επαγγελματικών προϊόντων υγιεινής, επώνυμων οίκων της Ευρώπης, για κάθε επαγγελματικό χώρο HO.RE.CA.H εταιρεία PS Dimopoulos Hygiene Solutions αναζητά Οδηγούς: * Οδηγό για μόνιμη εργασία και
  • Οδηγό για εποχιακή απασχόληση.
Καθήκοντα:
  • Παραδόσεις εμπορευμάτων (χαρτικών – απορρυπαντικών)
  • Παραδόσεις ιματισμού πλυντηρίου
Requirements
  • Δίπλωμα Ι.Χ. ή Επαγγελματικό
  • Υπευθυνότητα
  • Γρήγορη αντίληψη
  • Συνέπεια στο ωράριο εργασίας και διατήρηση επαγγελματικής στάσης
Benefits
  • Εξαήμερη Πλήρη απασχόληση
  • Πρωινό ωράριο εργασίας
  • Πολύ καλές αποδοχές
Αν θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας στείλε κάνε άμεσα αίτηση ή στείλε το βιογραφικό σου στο email: info@psdimopoulos.gr. Στον τίτλο να αναφέρεται η θέση εργασίας.Τηλέφωνο επικοινωνίας: 26610-22030, 26610-52082 ώρες γραφείου 08:00-16:00 καθημερινά.

Silicon

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Οδηγός - PS Dimopoulos Hygiene Solutions

    Silicon

    • Κέρκυρα
    Η PS DIMOPOULOS είναι μία εταιρεία με εμπειρία στην εμπορία ειδών καθαρισμού, επαγγελματικών εργαλείων και μηχανημάτων καθαρισμού. Διαθέτει μεγάλη γκάμα χαρτικών επαγγελματικών προ…
    • Πριν 17 ημέρες
  • Οδηγός λεωφορείου (mini bus)

    ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

    • Κέρκυρα
    Ζητείται Οδηγός λεωφορείου (minibus) από Τουριστικό Γραφείο στην Κέρκυρα για τη σεζόν 2024. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Δ Κατηγορίας Ψηφιακή κάρτα ταχογράφου ΠΕΙ Προϋπηρεσί…
    • Πριν 16 ημέρες
  • Οδηγός λεωφορείου (mini bus)

    ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

    • Κέρκυρα
    Ζητείται Οδηγός λεωφορείου (minibus) από Τουριστικό Γραφείο στην Κέρκυρα για τη σεζόν 2024. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Δ Κατηγορίας Ψηφιακή κάρτα ταχογράφου ΠΕΙ Προϋπηρεσία και ε…
    • Πριν 16 ημέρες