Αποθηκάριος (ΑΧΑΡΝΑΙ)

Adecco

  • Αχαρνές, Αττικής
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 18 ημέρες
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Αποθηκάριος (ΑΧΑΡΝΑΙ)Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας με είδη φωτιστικών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:Αποθηκάριος
(ΑΧΑΡΝΑΙ)Περιγραφή Θέσης
  • Διαχείριση ευταξίας της αποθήκης
  • Μεταφορά και τακτοποίηση προϊόντων εντός αποθήκης
  • Καθαρισμός αποθήκης
Προφίλ Υποψηφίων
  • Απολυτήριο Γυμνασίου/Λυκείου
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
  • Οργάνωση
  • Ταχύτητα και προσεκτικότητα
Παροχές Εταιρείας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Adecco

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Αποθηκάριος

    ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ & ΧΛΟΗ ΙΚΕ

    • Μεταμόρφωση, Αττικής
    • EUR 800 το μήνα
    Εμπορική εταιρεία αναπτυσσόμενη, που δραστηριοποιείται στην περιοχή της Μεταμόρφωσης, ζητά Υπάλληλο Αποθήκης. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, αορίστου χρόνου. Βασικές αρμοδι…
    • Πριν 26 ημέρες
  • Αποθηκάριος

    ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

    • Μεταμόρφωση, Αττικής
    Βιομηχανία τροφίμων στην Μεταμόρφωση, αναζητά Αποθηκάριο. Αρμοδιότητες Παραλαβή, σήμανση Αποθήκευση & συλλογή Α' υλών για την παραγωγή Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία 4-…
    • Πριν 24 ημέρες
  • Αποθηκάριος E-Shop (Μεταμόρφωση Αττικής)

    PRENATAL

    • Μεταμόρφωση, Αττικής
    H Prénatal Μονοπρόσωπη ΑΕΒΕ, που ειδικεύεται στην πώληση προϊόντων για τη μαμά και το παιδί ως 10 ετών, αναζητά αποθηκάριο, πλήρους απασχόλησης, για το e-shop της στη Μεταμόρφωση Α…
    • Πριν 8 ημέρες