1 Θέση εργασίας για Node.js Developer

  • Θεσσαλονίκη
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 2 μήνες
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της Enimeris αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη της στη Θεσσαλονίκη, Node.js Developer για άμεση συνεργασία.

Οι αρμοδιότητες της θέσεις είναι:
  • Ανάπτυξη διαδικτυακών εφαρμογών και ιστοσελίδων
  • Εργασία σε ήδη υπάρχουσες Node.js Backend εφαρμογές και βελτίωςή τους
  • Σχεδίαση και ανάπτυξη RESTful APIs
  • Διασύνδεση βάσεων δεδομένων και εφαρμογών με web application
  • Συνεργασία με Frontend Developer και δυναμική ομάδα marketing
  • Διάθεση για συνεχόμενη μάθηση και εξέλιξη δεξιοτήτων
Απαραίτητα προσόντα
  • Διετής εμπειρία σε Node.js framework
  • Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σε ανάπτυξη ιστοσελίδων και διαδικτυακών εφαρμογών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (Β2+)
Προαιρετικά προσόντα
  • Γνώσεις διαχείρισης Server
Παροχές
  • Πλήρης απασχόληση
  • Μισθός αναλόγως προσόντων με δυνατότητα εξέλιξης
  • Δυνατότητα εργασίας με καθεστώς τηλεργασίας

Αποστολή βιογραφικών:

Μπορείτε είτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας, στο αναγράφοντας στο θέμα EnNGSUP10

Με την αποστολή βιογραφικού σας, συμφωνείτε με την αποθήκευση του και επεξεργασία των στοιχείων αυτού, μέχρι την πλήρωση της θέσης για την οποία το υποβάλατε

Γ.Δ. Πανεπιστημίου Πάτρας