Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας για το κατάστημα Ιωαννίνων

ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΕΛΕΓΧΟΥ

  • Ιωάννινα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 19 ημέρες
Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας για το κατάστημα ΙωαννίνωνΑπαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο ΤΕΙ κατεύθυνσης ηλεκτρονικής, ηλεκτρολογίας ή αυτοματισμού
  • Άδεια εγκαταστάτη συστημάτων ασφαλείας ή δυνατότητα έκδοσης
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Προϋπηρεσία εμπειρία σε εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας, πυρανίχνευσης, CCTV θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Δίπλωμα οδήγησης
Προσωπικά χαρακτηριστικά:
  • Άριστες γνώσεις Ελληνικών ομιλίας & γραφής
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Δυνατότητα λήψης αποφάσεων
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
Η Εταιρεία προσφέρει :
  • Ανταγωνιστικό μηνιαίο μισθό
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Αν επιθυμείτε να κάνετε καριέρα στη μεγαλύτερη εταιρεία Συστημάτων Ασφαλείας & Ελέγχου με ηγετική θέση στην αγορά και σας διακρίνει η ομαδικότητα η συνέπεια και ο επαγγελματισμός, παρακαλώ στείλτε το Βιογραφικό σας Σημείωμα με την ένδειξη-Θέμα «Για τη Θέση Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας»

Careernet