Πωλήτρια σε κοσμηματοπωλείο

ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΠΩΛΕΙΟ

  • Θεσσαλονίκη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 27 ημέρες
Ζητείται έμπειρη Πωλήτρια σε κοσμηματοπωλείο στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης.Περιγραφή θέσης:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Επικοινωνία με πελάτες στα πρότυπα της εταιρίας
  • Διακόσμηση βιτρινών
  • Αποπεράτωση Εξωτερικών Εργασιών
  • Τακτοποίηση προϊόντων
  • Γνώση των προϊόντων του καταστήματος
  • Μερική υποστήριξη του e-shop
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις
  • Εχεμύθεια, Αξιοπιστία, Υπευθυνότητα και ικανή Αντίληψη
  • Ευχέρεια λόγου και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε κοσμηματοπωλείο θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης Ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Γνώση Social Media
  • Συστατική επιστολή
Παροχές:
  • Πλήρης απασχόληση 6ήμερη (5ήμερη υπό προϋποθέσεις)
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Μισθός ανάλογα με τα προσόντα
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε όλα τα γνωστικά αντικείμενα

Jobfind