Σύμβουλο μηχανογράφησης SOFT1 ERP & CRM (ON SITE)

  • Αθήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 13 ημέρες
Απαραίτητα προσόντα / απαραίτητες δεξιότητες· Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ κλάδου πληροφορικής ή εφάμιλλου τίτλου· Βασικές γνώσεις λογιστικής· Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας· Πολύ καλή χρήση της αγγλικής γλώσσας (ομιλία και γραφή)Προσωπικά χαρακτηριστικά· Οργανωτικές και αναλυτικές ικανότητες· Iκανότητα στην επίλυση προβλημάτων· Ευελιξία και προσαρμοστικότητα· Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας· Εργασιακή εμπειρία σε υποστήριξη εμπορικών και λογιστικών εφαρμογών θα αξιολογηθεί θετικά· Πάθος για δουλειάΑρμοδιότητες της θέσης / κύρια καθήκοντα:· Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την ανάπτυξη και την υποστήριξη του προγράμματος Soft 1 (ERP, CRM)· Θα είναι υπεύθυνος για τη συλλογή απαιτήσεων, την παραμετροποίηση, τον σχεδιασμό, την εγκατάσταση εφαρμογών, καθώς και την εκπαίδευση και την καθοδήγηση των χρηστών - λοιπών συνεργατών.· Επιπλέον, θα αναλαμβάνει την επίλυση προβλημάτων σε σχέση με το λογισμικό και θα συμμετέχει ενεργά στον κύκλο παραγωγής και εξέλιξης των εφαρμογών της επιχείρησης· Διαχείριση καθημερινών εργασιών υποστήριξης και συντήρησης των λειτουργιών του.· Συνεργασία και υποστήριξη σε όλα τα τμήματα της εταιρείας (τόσο στο λογισμικό όσο και στην υλικοτεχνική υποδομή της μηχανογράφησης)· Βοήθεια συνεργατών στην υλοποίηση και εκπαίδευση του Soft1· Ανάλυση και αναφορά δυσλειτουργιών του προγράμματοςΠροσφέρουμε:· Άριστο εργασιακό περιβάλλον σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρείαΑποδοχές αναλόγως επιπέδου τεχνογνωσίας
Προοπτικές εργασιακής εξέλιξης

Jobseeker.gr

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Σύμβουλο μηχανογράφησης SOFT1 ERP & CRM (ON SITE)

    ΨΗΛΙΑΚΟΣ Ε.Π.Ε

    • Αθήνα
    Απαραίτητα προσόντα / απαραίτητες δεξιότητες · Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ κλάδου πληροφορικής ή εφάμιλλου τίτλου · Βασικές γνώσεις λογιστικής · Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικ…
    • Πριν 12 ημέρες
  • ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗΣ - ERP/CRM CONSULTANT

    DOCUSYS

    • Αθήνα
    Kύρια καθήκοντα/ευθύνες: Υλοποίηση, προσαρμογή και εκπαίδευση των προγραμμάτων των 2 εταιρειών ανάλογα με τις ανάγκες των πελατών. Διαχείριση καθημερινών εργασιών υποστήριξης και σ…
    • Πριν 4 ημέρες
  • ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ/IT ASSISTANT

    attrattivo

    • Αθήνα
    Η εταιρεία AXF SA δραστηριοποιείται στο χώρο της μόδας με τα brands Attrattivo & ALE και διαχειρίζεται περισσότερα από 110 καταστήματα στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, επιθυμεί ν…
    • Πριν 17 ημέρες