Junior- Mid Web Developer

PRIMER SOFTWARE

  • Αθήνα
  • EUR 1.100 το μήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 18 ημέρες
Η εταιρεία Primer Software επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της έναν Junior- Mid Web Developer.Απαραίτητα Προσόντα:
  • Καλή γνώση PHP
  • Καλή γνώση WordPress
  • Καλή γνώση WooCommerce
  • Καλή γνώση χειρισμού-συντήρησης e-shop
  • Γνώση MySQL
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα συνεργασίας
Παροχές:
  • Εκπαίδευση στις τελευταίες τεχνολογίες αιχμής
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και τεχνολογικά ανεπτυγμένο περιβάλλον
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης
  • Μισθός : 1.100€

Jobfind

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Junior- Mid Web Developer

    PRIMER SOFTWARE

    • Αθήνα
    Η εταιρεία Primer Software επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της έναν Junior- Mid Web Developer. Απαραίτητα Προσόντα: Καλή γνώση PHP Καλή γνώση WordPress Καλή γνώση WooCommerce Καλή γ…
    • Πριν 18 ημέρες
  • Web Developer

    ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

    • Αθήνα
    Εκδοτική εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση αναζητά Web Developer για μόνιμη εσωτερική εργασία. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητα προσόντα - αρμοδιότητες: Γνώση HTML, CSS, PHP, JavaScri…
    • Πριν 27 ημέρες
  • Web Developer & IT Support

    • Αθήνα
    Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης : Υποστήριξη της εταιρικής ιστοσελίδας και του e-shop Εγκατάσταση και συντήρηση Η/Υ & περιφερειακών συσκευών Συντήρηση δικτυακού & τηλεπικοινωνιακ…
    • Πριν 21 ημέρες