Γραμματειακή υποστήριξη

CIMIFAR

  • Αθήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 29 ημέρες
Η Ιατροφαρμακευτική εταιρία CIMIFAR - DUKAN, ιδρυθείσα το 1979, με έδρα την Καισαριανή , ζητά για άμεση πρόσληψη 2 έμπειρα άτομα με άπταιστα αγγλικά για την θέση της γραμματειακής υποστήριξης. Περιγραφή Θέσης Γραμματεία Διεύθυνσης Διοικητική Υποστήριξη Διαχείριση Social Media της εταιρείας Έκδοση τιμολογίων Οργάνωση Παραγγελιών Συνεργασία με πελάτες Απαραίτητα Προσόντα: Προαπαιτούμενο ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (γραπτός και προφορικός λόγος) Απαραίτητη η άριστη γνώση χειρισμού social media Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, MS Office Γνώση Soft1 (επιθυμητό) Δυνατότητα σύνταξης κειμένων, παρουσιάσεων και δακτυλογράφηση με τυφλό σύστημα Προσαρμοστικότητα σε συνθήκες πίεσης Συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Παροχές: Πενθήμερη πλήρης απασχόληση Μισθός αναλόγως προσόντων Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον Δυνατότητες εξέλιξης ΜΟΝΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. Παρακαλούμε όπως στείλετε άμεσα το βιογραφικό σας σημείωμα. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. H εταιρεία μας παραμένει κλειστή για καλοκαιρινές διακοπές όλο τον Αύγουστο

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Γραμματειακή Υποστήριξη

    ΕΞΥΠΠ ΕΡΓΟΑΣΦΑΛΕΙΑ

    • Αθήνα
    Κύρια Καθήκοντα: Διεκπεραίωση γραμματειακών καθηκόντων (αρχειοθέτηση, καταχώρηση δεδομένων, προμήθεια αναλωσίμων, courier, κλπ) Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών/συνεργατών Απαραίτητ…
    • Πριν 19 ημέρες
  • Γραμματειακή υποστήριξη

    TECHNOL ELEVATORS

    • Αθήνα
    Η Technol Elevators από το 1976 με συνεχή και δυναμική παρουσία στον χώρο, δραστηριοποιείται στον τομέα του ανελκυστήρα & αναπτύσσεται συνεχώς. Ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπάλληλο γ…
    • Πριν 19 ημέρες
  • Γραμματειακή Υποστήριξη (Administrative Assistant)

    Optimal

    • Αθήνα
    Η Optimal HR , για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της, αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης. Η/Ο υποψήφια/ιος θα αναλάβει τη γραμματειακή υποστήριξη της εταιρείας και θα λειτουρ…
    • Πριν 19 ημέρες