Οδηγός Transfer

MARE HOTELS CRETE

  • Χανιά
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 19 ημέρες
Αρμοδιότητες: Μεταφορά επισκεπτών από και προς το αεροδρόμιο, το λιμάνι ή άλλες τοποθεσίες Υποδοχή και αποχαιρετισμός επισκεπτών, υποδοχή στους επισκέπτες κατά την άφιξή τους και παροχή των πληροφοριών σχετικά με το ξενοδοχείο και την περιοχή, καθώς και να την βοήθεια με τις αποσκευές τους Υπεύθυνος για τη συντήρηση και τον καθαρισμό του οχήματος που χρησιμοποιείται για τις μεταφορές των επισκεπτών Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας Προϋπηρεσία σε 4* ξενοδοχείο Δίπλωμα Δ' κατηγορίας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Δυνατότητα παροχής υψηλού επιπέδου υπηρεσιών Συνέπεια, ε υγένεια και ευχάριστη προσωπικότητα Ομαδικό πνεύμα Προσανατολισμένος/η στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του επιβάτη Παροχές: Διαμονή σε συγκρότημα κατοικιών δίπλα από το ξενοδοχείο (σε 2κλινο ή 4κλινο) Διατροφή (μεσημεριανό και βραδινό) Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών Ενθαρρυντικό περιβάλλον εργασίας με έμφαση στην ομαδική συνεργασία και την προσωπική επίτευξη Εκπαίδευση

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Οδηγός Transfer

    • Γεωργιούπολη, Χανίων
    Περιγραφή Αρμοδιοτήτων: Διεξαγωγή ημερήσιων εκδρομών και ξεναγήσεων σε διάσημους προορισμούς σε όλη την Κρήτη, με έμφαση στα γραφικά αξιοθέατα της Δυτικής Κρήτης, χρησιμοποιώντας …