Οδηγός Β κατηγορίας

ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ

  • Κορωπί, Αττικής
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 20 ημέρες
Στον όμιλο εταιρειών Σόβολος μετα απο τουλαχιστον 30 χρονια στο χωρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, βασικη επιδιωξη ειναι οι γεύσεις, τα αγνά υλικά, η ποιότητα, η ποικιλία των προϊόντων μας αλλά και η φιλική καθημερινή εξυπηρέτηση, να μας τοποθετούν πρώτους στις καρδιές των πελατών μας. Ετσι προσπαθούμε να δημιουργήσουμε και να θεμελιώσουμε σχέσεις εμπιστοσύνης και σωστής συνεργασίας με τους προμηθευτές μας, και να χτίσουμε ένα ισχυρό περιβάλλον αναγνώρισης και επιβράβευσης της συνεισφοράς των ανθρώπων μας και των συνεργατών μας. Aναζητάμε για προσθήκη στην ομάδα μας Οδηγούς Αρμοδιότητες: Διανομή προϊόντων στα καταστήματα και στα super market Έλεγχος στα ράφια και επιστροφή προϊόντων Σωστή οργάνωση στα ράφια των super market Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή ικανότητα, ομαδικότητα Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Δίπλωμα Β κατηγορίας Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο οργανισμό Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Πλήρη ασφάλιση, αορίστου χρόνου σύμβαση

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Οδηγός (Δίπλωμα Β' & Γ' Κατηγορίας)

    ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΕΕ

    • Παιανία, Αττικής
    Ζητείτε οδηγός με δίπλωμα Γ και Β κατηγορίας για μεταφορές εμπορευμάτων εντός Αττικής . Απαραίτητα Προσόντα: Παροχές:…
    • Πριν 27 ημέρες
  • Οδηγός (Δίπλωμα Β' κατηγορίας) - Υπάλληλος Αποθήκης

    MISTRAL

    • Γέρακας, Αττικής
    ΕΤΑΙΡΕΙΑ με έδρα τον Γέρακα Αττικής ζητεί υποψήφιο για οδηγό - υπάλληλο αποθήκης και εσωτερικές εργασίες. Προσόντα δίπλωμα Β' κατηγορίας και να γνωρίζει καλά την Αθήνα τον Πειρ…
    • Πριν 24 ημέρες
  • Οδηγός Β' Κατηγορίας

    ALPHA LABELS

    • Άγιος Δημήτριος, Αττικής
    Περιγραφή θέσης: Αναζητούμε οδηγό για την διανομή των τελικών προϊόντων της εταιρείας μας. Πρόκειται για μόνιμη, πενθήμερη απασχόληση με ανταγωνιστικές απολαβές. Απαραίτητα Πρ…
    • Πριν 4 ημέρες