Βοηθός Τεχνικών Εγκαταστάσεων (Έδρα Σίνδος)

Adecco

  • Θεσσαλονίκη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 24 ημέρες
Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:Βοηθός Τεχνικών Εγκαταστάσεων
(Έδρα Σίνδος)Περιγραφή Θέσης
  • Εκτέλεση συντηρητικών εργασιών στον εγκατεστημένο εξοπλισμό και τις εγκαταστάσεις.
  • Συμμετοχή σε εργασίες επισκευής και αντικατάστασης εξαρτημάτων όταν απαιτείται.
  • Παρακολούθηση της λειτουργίας του εξοπλισμού και ανίχνευση πιθανών προβλημάτων.
  • Υποστήριξη στην εγκατάσταση νέων συστημάτων και εξοπλισμού.
  • Εκτέλεση καθημερινών εργασιών σύμφωνα με τις οδηγίες του ανωτέρου τεχνικού προσωπικού.
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Απόφοιτοι ΙΕΚ / ΕΠΑΛ Μηχανολογικού ή Ηλεκτρολογικού αντικειμένου
  • Κατανόηση των βασικών αρχών λειτουργίας του εξοπλισμού και των συστημάτων.
  • Ικανότητα διάγνωσης και επίλυσης προβλημάτων.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και σε ομαδικό περιβάλλον
Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικές ευκαιρίες εξέλιξης
  • Δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Jobfind