Υπεύθυνος Εκπαίδευσης

MATHEMAGENESIS

  • Θέρμη, Θεσσαλονίκης
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 19 ημέρες
Περιγραφή Θέσης : Η εταιρία Mathemagenesis IKE, πάροχος υπηρεσιών ηλεκτρονικης εκπαίδευσης και online σεμιναρίων με σημαντικη παρουσία στην ελληνική και ευρωπαϊκή αγορά, αναζητά έναν δυναμικό και έμπειρο υπεύθυνο εκπαίδευσης για να ενισχύσει την ομάδα μας. Ο υπεύθυνος εκπαίδευσης θα αναλάβει τη σχεδίαση, την υλοποίηση και την αξιολόγηση των προγραμμάτων εκπαίδευσης, με στόχο να παρέχει τις καλύτερες εκπαιδευτικές εμπειρίες στους πελάτες μας. Καθήκοντα και Ευθύνες: Σχεδίαση, ανάπτυξη και υλοποίηση προγραμμάτων εκπαίδευσης για τα online σεμινάριά μας. Επικοινωνία με πελάτες και ανταπόκριση σε ερωτήματα και ανάγκες σε σχέση με την εκπαίδευση. Συνεργασία με εισηγητές και επαγγελματίες για την ανάπτυξη περιεχομένου και τη διεξαγωγή σεμιναρίων. Παρακολούθηση και αξιολόγηση της ποιότητας της εκπαίδευσης και προτάσεις για βελτιώσεις. Διαχείριση του προγράμματος εκπαίδευσης και προώθηση των σεμιναρίων σε συνεργασία με την ομάδα μάρκετινγκ. Διαχείριση καθημερινών θεμάτων γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο σε σχετικό πεδίο, όπως Εκπαίδευση, Διοίκηση επιχειρήσεων ή συναφείς κοινωνικές Επιστήμες. Εμπειρία στη σχεδίαση και υλοποίηση προγραμμάτων εκπαίδευσης. Άριστη γνώση των σύγχρονων τεχνολογιών και των online πλατφορμών εκπαίδευσης. Άριστη γνώση αγγλικών σε γραπτό και προφορικό επίπεδο. Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και παρουσίασης. Ικανότητα να εργάζεται αυτόνομα και να διαχειρίζεται πολλαπλές αρμοδιότητες. Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια. Άριστες δεξιότητες συνεργασίας και διαχείρισης ομάδας. Αν πιστεύετε ότι έχετε τα προσόντα και τις ικανότητες που απαιτούνται για αυτήν τη θέση, σας προσκαλούμε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα. Παροχές: Ανταγωνιστικός Μισθός Συνεχής Εκπαίδευση

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Υπεύθυνος Εκπαίδευσης

    MATHEMAGENESIS

    • Θέρμη, Θεσσαλονίκης
    Περιγραφή Θέσης: Η εταιρία Mathemagenesis IKE, πάροχος υπηρεσιών ηλεκτρονικης εκπαίδευσης και online σεμιναρίων με σημαντικη παρουσία στην ελληνική και ευρωπαϊκή αγορά, αναζητά ένα…
    • Πριν 20 ημέρες
  • Καθηγητές Μέσης Εκπαίδευσης

    ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

    • Θεσσαλονίκη
    Φροντιστήριο στα Πεύκα ζητά Καθηγητές μέσης εκπαίδευσης όλων των ειδικοτήτων. Απαραίτητα Προσόντα: 5ετής προϋπηρεσία σε φροντιστήριο Παροχές:…
    • Πριν 24 ημέρες
  • Εκπαιδευτικοί μέσης εκπαίδευσης

    ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

    • Θεσσαλονίκη
    Το φροντιστήριο μας μεγαλώνει και αναζητά εκπαιδευτικούς με όρεξη για εργασία. Αν βρίσκεσαι στην Θεσσαλονίκη και είσαι ΧΗΜΙΚΟΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ και θέλεις να …
    • Πριν 2 ημέρες