Agents Τηλεφωνικών Πωλήσεων

  • Αθήνα
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 16 ημέρες
Το Mediterranean College - Athens Campus στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών του δραστηριοτήτων ζητά να προσλάβει:Agents Τηλεφωνικών Πωλήσεων
(κωδικός θέσης: TELESALES_24_ΑΤΗ)Περιγραφή θέσης:
Το τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων του Mediterranean College είναι υπεύθυνο για την τηλεφωνική ή διαδικτυακή επικοινωνία με υποψήφιους φοιτητές, την ενημέρωση τους σχετικά με τα προγράμματα σπουδών, τις παροχές και τις δράσεις του Κολλεγίου, την αποστολή οικονομικών προσφορών, και την ορθή διαχείριση της βάσης του πελατολογίου (CRM system).Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο πανεπιστημίου (ανεξαρτήτως τομέα)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Επαγγελματισμός & ομαδικό πνεύμα
Επιθυμητά προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα & στην επίτευξη στόχων
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
ΠαροχέςΠαροχές:
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός (8ωρη απασχόληση)
  • Ετήσιο bonus βάσει απόδοσης
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Αίτηση - Αποστολή ΒιογραφικούΣας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.

Jobfind