Sous Chef

Domes Resorts

  • Μύκονος, Κυκλάδων
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 24 ημέρες
O ξενοδοχειακός όμιλος Domes Resorts, ένας από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ξενοδοχειακούς ομίλους στη Μεσόγειο, προσλαμβάνει Sous Chef για το 5* ξενοδοχείο Domes Noruz Mykonos στο νησί της Μυκόνου, για την σεζόν του 2024.Απαραίτητα Προσόντα:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε εστιατόριο à la carte ή σε εστιατόριο à la carte 5* ξενοδοχείου
  • Γνώση και τήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Καλή γνώση της της αγγλικής γλώσσας
  • Προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον εργασίας
  • Προσφορά και διάθεση υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Επαγγελματισμός
Παροχές: Στα πλαίσια της παραπάνω θέσης, η εταιρεία μας προσφέρει:
  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, στέγαση για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
Domes Resorts & Reservesis an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.Only suitable candidates will be contacted.

Jobfind

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Sous Chef - Α Μάγειρες

    • Μύκονος, Κυκλάδων
    Zητούνται Sous Chef - Α Μάγειρες από παραλιακό εστιατόριο στο γιαλό της Μυκόνου, για την τουριστική σεζόν 2024. Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα Πτυχ…
    • Πριν 4 ημέρες
  • Μάγειρας - Sous chef

    DBONE

    • Λιβάδι, Λάρισας
    • Μύκονος, Κυκλάδων
    Γίνετε μέλος της ομάδας μας! Ζητούνται Μάγειρες - Sous chef με εμπειρία στους χώρους της εστίασης για Εστιατόριο Steak House στη Μύκονο! Αν είσαι Μάγειρας ή βοηθός με τις βασικ…
    • Πριν 25 ημέρες
  • Chef de partie

    I FRATI

    • Μύκονος, Κυκλάδων
    Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος καταμερισμού εργασίας του τμήματος πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το service Συντονισμός του τμήματος και τήρηση των προδιαγραφών, όπως έχει οριστεί από…
    • Πριν 20 ημέρες