Λαντζιέρης / Λαντζιέρα , Steward Monasty Hotel

SWOT Hospitality

  • Θεσσαλονίκη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 1 μήνα
  • Κάντε αίτηση εύκολα
H SWOT Hospitalityπροσλαμβάνει για το ξενοδοχείο Monasty,Λαντζιέρη / ΛαντζιέραΑρμοδιότητες:
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση εστιατοριακού εξοπλισμού και εξοπλισμού κουζίνας
  • Οργάνωση και καθαρισμός του χώρου εργασίας
  • Γνώση και τήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας.
RequirementsΑπαραίτητα προσόντα:
  • Ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου
  • Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα.
BenefitsΠροσφέρονται:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα φιλικό και πολυτελές περιβάλλον
  • Εργασιακή ασφάλεια σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο και δυναμικό ξενοδοχειακό όμιλο
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
Εμείς στην SWOT |από το 2013Προσφέρουμε σταθερότητα και προοπτικές εξέλιξης μέσω του δικτύου Ξενοδοχείων της SWOT Hospitality, σε ένα δίκαιο & εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον. Συνεργαζόμαστε με τους καλύτερους επαγγελματίες στον τουριστικό κλάδο. Είμαστε κορυφαία Εταιρεία Διαχείρισης Ξενοδοχείων στην Ελλάδα και εγκεκριμένος διαχειριστής των διεθνών Βrands όπως Hyatt Hotels Corporation, Marriott International, Accor Hotels, IHG Hotels & Resorts, Nikki Beach και Hilton.