Καμαριέρα Αθήνα

Randstad

  • Αττική
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 2 μήνες
Είναι ο τουρισμός, ο κλάδος που σε ενδιαφέρει να εργαστείς; Θέλεις να γίνεις σημαντικό μέλος μιας μεγάλης ξενοδοχειακής μονάδας; Έχεις εμπειρία στον τομέα οροφοκομίας; Θέλεις να εξελιχθείς γρήγορα; Κάνε την αίτηση σου τώρα για την θέση Καμαριέρας !Το ξενοδοχείο προσφέρει για τη θέση της Καμαριέρας:
  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Αποδοχές βάσει προσόντων
  • Πλήρης απασχόληση
  • Μόνιμη εργασία
Μεγάλο Ξενοδοχείο αναζητά Καμαριέρα να πραγματοποιεί τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση όλων των χώρων εντός χρονικών ορίων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Δημιουργία λίστας εργασιών και καταγραφή όλων των δωματίων που εξυπηρετούνται
Απαραίτητα προσόντα για τη θέση της Καμαριέρας:
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Απαραίτητη η γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια και παρατηρητικότητα
  • Επιθυμητή η γνώση βασικών αγγλικών
Εάν έχεις τα παρακάτω προσόντα μην καθυστερείς, κάνε την αίτησή σου για Καμαριέρα:Αν πιστεύεις ότι είσαι ο τέλειος συνδυασμός για τη θέση Καμαριέρας και θες να εξελιχθείς μέσα σε ένα μεγάλο ξενοδοχείο πόλης στην Αθήνα, μην καθυστερείς κάνε αίτηση για το επόμενο βήμα της καριέρας σου!Έχεις απορίες; Mη διστάσεις να επικοινωνήσεις με την ομάδα του Τουρισμού και της Φιλοξενίας στο +30 6940500546 ή στο hospitality@randstad.gr.Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Randstad