Τμήμα Εγγυήσεων

Α ΜΑΚΡΗΣ ΑΕ

  • Αθήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 15 ημέρες
Αντιπροσωπεία αυτοκινήτων στο Γαλάτσι ζητά νέο συνεργάτη για το τμήμα εγγυήσεων. Προσόντα : Γνώσεις μηχανοτρονικής οχημάτων, επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία, απαραίτητη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών, απαραίτητη γνώση αγγλικών, επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα, θέληση για μάθηση, πνεύμα συνεργασίας. Η εταιρεία προσφέρει : ικανοποιητικό μισθό, πλήρη ασφάλιση, συγκεκριμένο ωράριο εργασίας, συνεχή εκπαίδευση με τα πρότυπα των εργοστασίων, ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Στέλεχος για το τμήμα Διαχείρισης Δικτύου (με έδρα την Κρήτη)

    ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ

    • Αθήνα
    Η Γενική Ταχυδρομική ΑΕΕ , εταιρεία με πολυετή εμπειρία στις εγχώριες και διεθνείς ταχυμεταφορές , με συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο καταστημάτων σε Ελλάδα και εξωτερικό, αναζητά: Στ…
    • Πριν 2 ημέρες
  • ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - ΤΜΗΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΔΙΚΤΥΟΥ (ERP)

    ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΑΕ

    • Αθήνα
    • EUR 850 το μήνα
    Περιγραφή θέσης: Η Πουκαμισάς Εκπαιδευτικές Επιχειρήσεις Α.Ε. με έδρα την Αργυρούπολη αναζητά υπάλληλο γραφείου για εξαήμερη εργασία (ΔΕΥΤ-ΠΑΡ 13:30-20:30, ΣΑΒ 09:00-14:00) στο τμή…
    • Πριν 2 ημέρες
  • Τμήμα Μηχανογράφησης ( Junior IT )

    ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

    • Αθήνα
    Δικηγορική Εταιρία ζητεί για στελέχωση Τμήματος Μηχανογράφησης ( Junior IT ). Ο υποψήφιος για την θέση θα έχει συμμετοχή στην ανάλυση, ανάπτυξη, συντήρηση και υποστήριξη εταιρικών …
    • Πριν 4 ημέρες