Αισθητικός ή Νοσηλεύτρια (Απόφοιτος ΤΕΙ) σε Δερματολογικό Ιατρείο

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ

  • Πανόραμα, Θεσσαλονίκης
  • Μόνιμη
  • Μερική απασχόληση
  • Πριν 13 ημέρες
Δερματολογικό Ιατρείο στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης ζητά αισθητικό ή νοσηλεύτρια, απόφοιτο των Τ.Ε.Ι., για μερική απασχόληση.Αρμοδιότητες
  • Χειρισμός Laser αποτρίχωσης
  • Θεραπείες αισθητικής προσώπου και σώματος
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Γενικά καθήκοντα ιατρείου
Απαραίτητα Προσόντα:Απαιτούμενες Δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Ευγένεια
  • Επαγγελματισμός
  • Ομαδικότητα
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Χρήση Η/Υ
Παροχές:
  • Μισθός
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Bonus

Jobfind

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Αισθητικός ή Νοσηλεύτρια (Απόφοιτος ΤΕΙ) σε Δερματολογικό Ιατρείο

    ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ

    • Θεσσαλονίκη
    Δερματολογικό Ιατρείο στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης ζητά αισθητικό ή νοσηλεύτρια, απόφοιτο των Τ.Ε.Ι., για μερική απασχόληση. Αρμοδιότητες Χειρισμός Laser αποτρίχωσης Θεραπείες αισθητι…
    • Πριν 12 ημέρες
  • Αισθητικός - Γραμματέας σε Ιατρείο

    ΙΑΤΡΕΙΟ

    • Θεσσαλονίκη
    Ζητείται Αισθητικός από Ιατρείο στην Τούμπα για να αναλάβει καθήκοντα Αισθητικού και Γραμματείας. Πενθήμερη εργασία (13:00 - 21:00). Απαραίτητα Προσόντα: Ευγένεια Επαγγελματική εμφ…
    • Πριν 12 ημέρες
  • Αισθητικός - Γραμματέας σε Ιατρείο

    ΙΑΤΡΕΙΟ

    • Θεσσαλονίκη
    Ζητείται Αισθητικός από Ιατρείο στην Τούμπα για να αναλάβει καθήκοντα Αισθητικού και Γραμματείας. Πενθήμερη εργασία (13:00 - 21:00). Απαραίτητα Προσόντα: Ευγένεια Επαγγελματ…
    • Πριν 12 ημέρες