Logistics Quality Associate - Fruits & Vegetables (Fixed - Term)

ΑΒ Βασιλόπουλος

  • Αθήνα
  • Συμβόλαιο
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 28 ημέρες
Your Purpose Ως Logistics Quality Associate, θα έχεις την ευθύνη για τη διασφάλιση υψηλού επιπέδου ποιότητας των φρούτων και λαχανικών που παραλαμβάνουμε στο Κέντρο Διανομής μας στα Οινόφυτα What you will focus on Ελέγχεις την ποιότητα των παραλαμβανόμενων φρούτων και λαχανικών με βάση τις εσωτερικές προδιαγραφές της ΑΒ Βασιλόπουλος Επικοινωνείς με τη Διεύθυνση Αγορών με σκοπό την άμεση ενημέρωση σε περιπτώσεις αποκλίσεων Συνεργάζεσαι με τους παραλήπτες των logistics για την άμεση αντιμετώπιση των αστοχιών που διαπιστώνονται Συμμετέχεις στην ανάπτυξη και υλοποίηση διαδικασιών ποιοτικού ελέγχου προϊόντων Ενημερώνεσαι για τις τάσεις και τις εξελίξεις στον τομέα του ποιοτικού ελέγχου What you have Απαραίτητα Προσόντα: Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρία σε οπωροπωλείο και καλή γνώση των διαδικασιών παραλαβής οπωροπωλείου Επιθυμητά Προσόντα: Σπουδές Γεωπονικής, Φυτικής Παραγωγής ή σχετικής κατεύθυνσης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Γνώση Αγγλικής Γλώσσας, επιθυμητή Καλή γνώση MS Windows, MS Office What you bring Προσανατολισμός στον πελάτη Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα Δομημένη σκέψη, προσοχή στη λεπτομέρεια Ομαδικότητα & Συνεργασία Αποτελεσματική Επικοινωνία Ένα περιβάλλον ανοιχτό για όλους Θέλουμε να χτίζουμε ένα υγιές περιβάλλον εργασίας στο οποίο όλοι μαζί εκπροσωπούμε στο σύνολο της την αγορά την οποία εξυπηρετούμε, οι φωνές όλων μας έχουν αξία και χώρο έκφρασης, η εργασία μας έχει νόημα και μπορούμε να εξελιχθούμε και να συνεισφέρουμε, στο μέγιστο των δυνατοτήτων μας. Είμαστε εργοδότης ίσων ευκαιριών και ενσωματώνουμε όλους χωρίς διακρίσεις, ανεξάρτητα από φυλή, χρώμα, θρησκεία, φύλο, ηλικία, σεξουαλικό προσανατολισμό, εθνική καταγωγή, καθεστώς αναπηρίας, ή οποιοδήποτε άλλο χαρακτηριστικό προστατεύεται από το νόμο. Πιστοποιημένη από το Diversity Charter Greece και με το σήμα ισότητας SHARE

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Εργάτης Logistics

    KNAUF ΓΥΨΟΠΟΙΙΑ Α.Β.Ε.Ε.

    • Αθήνα
    Knauf σημαίνει ευκαιρία. Γνωρίζουμε ότι ο καθένας αντιλαμβάνεται διαφορετικά τις ευκαιρίες και είμαστε υπερήφανοι που βλέπουμε ευκαιρίες σε όλους. Αυτός ο συναρπαστικός ρόλος εντός…
    • Πριν 2 ημέρες
  • Xειριστές Ρομποτικών Συστημάτων Αυτοματισμού Logistics

    ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ Α.Ε.

    • Αθήνα
    Όταν διαλέγουμε τα υλικά μας στην Αρτοβιομηχανία Καραμολέγκος, επιλέγουμε ό,τι πιο αγνό και φυσικό έχει να μας προσφέρει η φύση. Το αλεύρι, το νερό, το αλάτι και το προζύμι, αυτά ε…
    • Πριν 4 ημέρες
  • Logistics Coordinator - Διεκπεραιωτής

    VLP HELLAS S.A.

    • Αθήνα
    Αρμοδιότητες: Καταχώρηση Φορτωτικών εσωτερικών μεταφορών στο ERP Επικοινωνία και οργάνωση Εσωτερικών Μεταφορών Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών Καταχώρηση παραγγελιών στο WMS Έλ…
    • Πριν 3 ημέρες