Οδηγός Ε' Κατηγορίας

ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  • Πάτρα, Αχαΐας
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 14 ημέρες
Ζητείται Οδηγός Ε' Κατηγορίας α πό μεταφορική εταιρεία στην Πάτρα. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, πενθήμερο. Απαραίτητα Προσόντα: Παροχές: Μισθός ικανοποιητικός

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Οδηγός Γ' κατηγορίας με άδεια χειριστή γερανοφόρου

    PAP SAFETY GLASS

    Ζητείται Οδηγός Γ' κατηγορίας με άδεια χειριστή γερανοφόρου από κατάστημα υαλοπινάκων στην περιοχή της Πάτρας . Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6985911655 Απαραίτητα Προσόντα: Παροχές:…
    • Πριν 27 ημέρες
  • Αποθηκάριος - Οδηγός Γ' κατηγορίας

    Ζητείται Αποθηκάριος - Οδηγός Γ' κατηγορίας από κατάστημα υαλοπινάκων στην περιοχή της Πάτρας. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6985911655 Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητό δίπλωμα Γ κατη…
  • Υπάλληλος παραγωγής - αποθήκης - οδηγός γ' κατηγορίας

    ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΜΦΙΑΛΩΣΕΙΣ

    Καθήκοντα: Χειριστής γραμμής παραγωγής - συσκευασίας Οργάνωση αποθήκης Φόρτωση - εκφόρτωση προϊόντων Οδηγός γ' κατηγορίας Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα γ' κατηγορίας Παρ…
    • Πριν 11 ημέρες