Ιατρικός αντιπρόσωπος (Νότια προάστια Αττικής)

SYNVIVA LTD

  • Αθήνα
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 30 ημέρες
Αρμοδιότητες : Επιστημονική ενημέρωση σε οδοντίατρους και κλινικές στην περιοχή ευθύνης του, συγκεκριμένα στον τομέα των Νοτίων προαστίων Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου Συγκέντρωση, σύνθεση και ανάλυση πληροφοριών για την περιοχή ευθύνης Συμμετοχή σε συνέδρια και εκπαιδευτικά σεμινάρια Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας Απαιτούμενα προσόντα : Δυναμική προσωπικότητα με ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες και έμφαση στην επίτευξη στόχων, αντοχή κι ευελιξία στην αντιμετώπιση προκλήσεων σε μία έντονα ανταγωνιστική αγορά. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε πωλήσεις για τουλάχιστον 2 έτη Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης Σχολής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Γνώσεις χειρισμού H/Y Δίπλωμα οδήγησης - εμπειρία στην οδήγηση Παροχές εταιρείας : Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και επιπλέον bonus επίτευξης στόχων Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και tablet Έξοδα κίνησης κι εκπαίδευση Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη

MyCarriera