Σύμβουλος Πωλήσεων Ιατρικών

ΜΟΒΙΑΚ ΑΕ

  • Χανιά
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 26 ημέρες
Η ΜΟΒΙΑΚ ΑΕ επιθυμεί την πρόσληψη δυναμικού ατόμου, στο πλαίσιο ενδυνάμωσης του Τμήματος Πωλήσεων Ιατρικών στις κεντρικές εγκαταστάσεις της εταιρείας (Καθιανά Ακρωτηρίου).Απαραίτητα Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση sales & marketing ή σε τμήμα πωλήσεων.
  • Δίπλωμα/πτυχίο ΤΕ ή ΠΕ Οικονομικών, Πωλήσεων, Μάρκετινγκ, Διαφήμισης ή Πληροφορικής, ή συναφούς αντικειμένου.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (ευχέρεια χρήσης)
  • Εξοικείωση με χρήση Η/Υ, “Microsoft Exchange” και Προγράμματα ERP/CRM
  • Αντοχή σε περιβάλλον με αυστηρά χρονοδιαγράμματα.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, Ικανότητες οργάνωσης & διαχείρισης χρόνου
  • Ευγένεια, ομαδικό πνεύμα και θετικότητα
  • Σοβαρότητα και επαγγελματισμός
Κύρια Καθήκοντα:
  • Διαχείρισης εισερχομένων κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Πελατών
  • Αλληλογραφία/επικοινωνία με υφιστάμενους πελάτες
  • Εύρεση συνεργατών και ανάπτυξη αγοράς
  • Υποστήριξη εξωτερικών πωλητών
  • Καταχώρηση Παραγγελιών
  • After Sales Υποστήριξη
Παροχές:
  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ανάλογο προσόντων και εμπειρίας)
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και ραγδαία αναπτυσσόμενη εταιρεία - ηγέτη στο χώρο

Jobfind