Πωλητές - Πωλήτριες για κατάστημα franchise GERMANOS στην Παιανία

GERMANOS PAIANIAS

  • Παιανία, Αττικής Αθήνα
  • EUR 750-1.200 το μήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 20 ημέρες
Ζητούνται πωλητές- πωλήτριες για το κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στην Παιανία Αττικής, με μόνιμη κατοικία την ευρύτερη περιοχή (Σπάτα, Μαρκόπουλο, Γλυκά Νερά, Αγία Παρασκευή, Κορωπί, Γέρακας, Παλλήνη)
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Μηνιαίος μισθός απο 750,00€ - 1200,00€Αρμοδιότητες θέσης:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πωλήσεις προϊόντων και υπηρεσιών τεχνολογίας
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Ομαδικότητα - προσαρμοστικότητα
Παροχές:
  • Μηνιαία μισθοδοσία
  • Διαγωνισμούς και bonus scheme χωρίς όρια
  • Extra παροχές

Jobfind

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Πωλητές - Πωλήτριες για κατάστημα franchise GERMANOS στην Παιανία

    GERMANOS PAIANIAS

    • Παιανία, Αττικής
    • EUR 750-1.200 το μήνα
    Ζητούνται πωλητές- πωλήτριες για το κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στην Παιανία Αττικής, με μόνιμη κατοικία την ευρύτερη περιοχή (Σπάτα, Μαρκόπουλο, Γλυκά Νερά, Αγία Παρασκευή, Κορωπ…
    • Πριν 20 ημέρες
  • Πωλητές - Πωλήτριες για κατάστημα franchise GERMANOS στην Παιανία

    GERMANOS PAIANIAS

    • Παιανία, Αττικής
    • EUR 750-1.200 το μήνα
    Ζητούνται πωλητές- πωλήτριες για το κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στην Παιανία Αττικής , με μόνιμη κατοικία την ευρύτερη περιοχή (Σπάτα, Μαρκόπουλο, Γλυκά Νερά, Αγία Παρασκευή, Κορω…
    • Πριν 6 ημέρες
  • Πωλητές - Πωλήτριες για το κατάστημα μας στου Παπάγου

    ΑΒ Βασιλόπουλος

    • Αθήνα
    Ο Όμιλος ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ είναι μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στο χώρο εμπορίας τροφίμων με περισσότερα από 500 καταστήματα, λιανεμπορίου, χονδρικής και franchise καταστήμ…
    • Πριν 29 ημέρες