ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Δ.ΓΙΑΝΤΣΗΣ & ΣΙΑ ΣΙΔΗΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Α.Ε.

  • Αθήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 15 ημέρες
Αρμοδιότητες Θέσης: Υποστήριξη τμήματος βιομηχανικού σχεδιασμού: Ανάλυση σχεδίων Σχεδιασμών προϊόντων / εξαρτημάτων Προετοιμασία παραγγελιών προς την παραγωγή Εξυπηρέτηση / Επικοινωνία με πελάτες Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Καλή γνώση Σχεδιαστικού Προγράμματος Autocad Καλή γνώση Σχεδιαστικού Προγράμματος Solidworks ή Inventor Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ Οργανωτικότητα Ομαδικό πνέυμα Ολα τα βιογραφικά θα αντιμετωπιστούν με επαγγελματισμό και εχεμύθεια.

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός

    SAKISPACK ΑΕ

    • Αθήνα
    H SAKISPACK S.A., εταιρεία με πολυετή και δυναμική παρουσία στον χώρο της παραγωγής και εμπορίας χάρτινης συσκευασίας, στα πλαίσια της ενίσχυσης του ανθρωπίνου δυναμικού της αναζητ…
    • Πριν 5 ημέρες
  • Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

    ΜΤ ΑΤΕ

    • Αθήνα
    Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα την Αθήνα αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα, Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο μηχανικό για πλήρη απασχόληση. Αρμοδιότητες: •Επίβλεψη Η/Μ εργασιών •Σύντα…
    • Πριν 2 ημέρες
  • Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

    ΜΤ ΑΤΕ

    • Αθήνα
    Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα την Αθήνα αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα, Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο μηχανικό για πλήρη απασχόληση. Αρμοδιότητες: •Επίβλεψη Η/Μ εργασιών •Σύντα…
    • Πριν 2 ημέρες