Πωλητής / Πωλήτρια για κατάστημα επίπλων

POLIHOME

  • Ηράκλειο
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 17 ημέρες
Αν η επικοινωνία είναι το δυνατό σου σημείο, σου αρέσει να δουλεύεις ομαδικά, τότε θα θέλαμε να σε γνωρίσουμε και να γίνεις μέλος της ομάδας μας! Η ομάδα της PoliHome αναζητά προσωπικό για το νέο φυσικό της κατάστημα στο Ηράκλειο, Κρήτης.Απαραίτητα Προσόντα:
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στη δημιουργία σχέσεων με τους πελάτες
  • Ομαδικό πνεύμα, ευθύνη & επαγγελματισμός
  • Ικανότητα κατανόησης και ικανοποίησης των προσδοκιών των πελατών
  • Γνώση χρήσης υπολογιστή και βασικών προγραμμάτων
Επιθυμητά προσόντα
  • Εμπειρία στο χώρο των επίπλων ή της διακόσμησης
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων
Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών με ευγένεια και επαγγελματισμό
  • Παρουσίαση και προώθηση προϊόντων με βάση τις ανάγκες και τις προτιμήσεις των πελατών
  • Ενημέρωση πελατών για τις τρέχουσες προσφορές και υπηρεσίες του καταστήματος
  • Διεκπεραίωση πωλήσεων με ακρίβεια και ταχύτητα
  • Συνεργασία με τους συναδέλφους και τη διοίκηση για την επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Συμβολή στη διατήρηση της καθαριότητας και της τάξης στο χώρο εργασίας
Παροχές: • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο εργασιακό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Πενθήμερη εργασία με πλήρες ωράριο
  • Πλήρης ασφάλιση με όλες τις προβλεπόμενες παροχές (Άδειες, Δώρα κτλ)
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Έκπτωση σε παραγγελίες προσωπικού
  • Bonus απόδοσης

Jobfind