Οδηγός - Αποθηκάριος

ELTA COURIER

  • Θεσσαλονίκη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 25 ημέρες
Ζητείται Οδηγός - Αποθηκάριος για εταιρία courier στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.Αρμοδιότητες:
  • Διανομή αντικειμένων
  • Παραλαβή δεμάτων από πελάτες
  • Τακτοποίηση αποθήκης για την αποστολή των αντικειμένων
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Δίπλωμα για αυτοκίνητο
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Παροχές:
  • Ευγενικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη

Jobfind

  • Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας - Αποθηκάριος για κάβα ποτών

    ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ

    Ζητείται Οδηγός με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας με ΠΕΙ - αποθηκάριος σε κάβα ποτών στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Θέση εργασίας πλήρους, 5νθήμερης απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπ…
    • Πριν 19 ημέρες
  • Αποθηκάριος - Οδηγός Γ' Κατηγορίας

    FORCE

    Από εταιρεία ηλεκτρονικών συστημάτων & συστημάτων ασφαλείας με ηγετική και πολυετή θέση στην αγορά, στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης: Ζητείται Αποθηκάριος / οδηγός. Θέση εργασίας πλ…
    • Πριν 17 ημέρες
  • Οδηγός Γ' Κατηγορίας - Αποθηκάριος

    ΕΤΑΙΡΙΑ

    Ζητείται Οδηγός Γ' Κατηγορίας - Αποθηκάριος από εμπορική εταιρεία με έδρα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο των ειδών θέρμανσης, υδραυλικών & …
    • Πριν 20 ημέρες