Lounge Cleaners | Προσωπικό Καθαρισμού Αίθουσας Διακεκριμένων Επιβατών | Ρόδος

Goldair Handling

  • Ρόδος, Δωδεκανήσου
  • Συμβόλαιο
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 1 μήνα
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Είσαι άτομο που του αρέσει η τάξη και η καθαριότητα;Αν η καθαριότητα, η ομαδικότητα και η σωστή διαχείριση χρόνου είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας!Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Καθαριστές Αίθουσας Διακεκριμένων Επιβατών | Lounge Cleaners για το Αεροδρόμιο Ρόδου.Οι παροχές μας:
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προσφορές και Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρίες
Οι αρμοδιότητες σου:
  • Καθαρισμός της αίθουσας ( σάλα,WC, pantry)
  • Οργάνωση και τροφοδοσία του μπουφέ
  • Διαχείριση,έλεγχος και παραλαβή των προμηθειών
  • Καταγραφή και έλεγχος του εξοπλισμού και των υλικών καθαρισμού
Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση

Goldair Handling

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΡΟΔΟΣ

    ESA SECURITY SOLUTIONS S.A

    • Ρόδος, Δωδεκανήσου
    H ESA Security Solutions SA, προσανατολισμένη στην προαγωγή της ασφάλειας ως το υψηλότερο κοινωνικό αγαθό, πρωτοπορεί στην παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών επανδρωμένης φύλαξης και …
    • Πριν 17 ημέρες
  • ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΡΟΔΟΣ

    ESA SECURITY SOLUTIONS S.A

    • Ρόδος, Δωδεκανήσου
    H ESA Security Solutions SA, προσανατολισμένη στην προαγωγή της ασφάλειας ως το υψηλότερο κοινωνικό αγαθό, πρωτοπορεί στην παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών επανδρωμένης φύλαξης και …
    • Πριν 17 ημέρες
  • Προσωπικό Ασφαλείας Αερομεταφορών (Screeners) - Ρόδος

    Brink's

    • Ρόδος, Δωδεκανήσου
    Η BRINK'S δραστηριοποιείται στην Ελλάδα από το 1982 και σήμερα απασχολεί περισσότερους από 2.500 εργαζομένους ως ηγέτης στον ιδιαίτερα ανταγωνιστικό κλάδο της διακίνησης χρηματ…
    • Πριν 7 ημέρες