Υπάλληλοι Supermarket

REAL PRO CASH & CARRY

  • Αιγάλεω, Αττικής
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 13 ημέρες
Ζητούνται Υπάλληλοι Supermarket στην περιοχή του Αιγάλεω.Αρμοδιότητες:
  • Τροφοδοσία του καταστήματος
  • Εξυπηρέτησή των πελατών
  • Παρουσίαση των προϊόντων και την γενική εικόνα του χώρου
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Ιδανικά με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο του λιανεμπορίου/χονδρεμπορίου
  • Διαθέτετε ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σας αρέσει να εργάζεστε ομαδικά
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Μεγάλο πλεονέκτημα και θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα εμπειρία στην χρήση ανυψωτικού μηχανήματος πεζού χειριστή εντός του καταστήματος (Δεν είναι όμως απαραίτητο)
Παροχές:
  • Ετήσια εργασία με πλήρη 8ωρη 5ημερη απασχόληση
  • Iκανοποιητικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
Παρακαλούμε για την άμεση αποστολή των βιογραφικών σας, καθώς η διαδικασία πρόσληψης έχει προγραμματιστεί να ολοκληρωθεί σύντομα.

Jobfind