Καμαριέρα

Randstad

  • Κρήτη
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 23 ημέρες
Ο τουρισμός είναι ο κλάδος που σε ενδιαφέρει να εργαστείς; Θέλεις να γίνεις σημαντικό μέλος μιας μεγάλης ξενοδοχειακής μονάδας; Διαθέτεις κάποια από τα παρακάτω χαρακτηριστικά; Έχεις εμπειρία στον τομέα οροφοκομίας; Θέλεις να εξελιχθείς γρήγορα; Κάνε την αίτηση σου τώρα για την θέση Καμαριέρας !Το Ξενοδοχείο προσφέρει τις παρακάτω αποδοχές για την θέση Καμαριέρα:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και Ημιδιατροφή
  • Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης
Μεγάλο Ξενοδοχείο αναζητά Καμαριέρα να πραγματοποιεί τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση όλων των χώρων εντός χρονικών ορίων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Δημιουργία λίστας εργασιών και καταγραφή όλων των δωματίων που εξυπηρετούνται
Εάν έχεις τα παρακάτω προσόντα μην καθυστερείς, κάνε την αίτησή σου για Καμαριέρα:
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων
Αν πιστεύεις ότι είσαι ο τέλειος συνδυασμός για τη θέση Καμαριέρας και θες να εξελιχθείς μέσα σε ένα πολυτελές ξενοδοχείο στο νησί της Κρήτης, μην καθυστερείς κάνε αίτηση για το επόμενο βήμα της καριέρας σου!Έχεις απορίες; Mη διστάσεις να επικοινωνήσεις με την ομάδα του Τουρισμού και της Φιλοξενίας στο +30 6940500546 ή στο hospitality@randstad.gr.Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Randstad