Οδηγός | Driver | Αερολιμένας Θεσσαλονίκης

Goldair Handling

  • Θεσσαλονίκη
  • Συμβόλαιο
  • Μερική απασχόληση
  • Πριν 2 μήνες
  • Κάντε αίτηση εύκολα
RequirementsΣου αρέσει η οδήγηση;Έχεις εμπειρία σε μεγάλα οχήματα;Αν η υπευθυνότητα και η ασφαλής οδήγηση είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας!Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Οδηγούς | Drivers για τον Αερολιμένα της ΘεσσαλονίκηςΟι παροχές μας:
  • Μερική Απασχόληση
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτική ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες
Οι αρμοδιότητες σου:
  • Ασφαλής μεταφορά επιβατών και πληρωμάτων από και προς στο αεροσκάφος
  • Τήρηση κανόνων κυκλοφορίας στην περιοχή κίνησης αεροσκαφών
Απαραίτητα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση
  • Επαγγελματικό Δίπλωμα Δ’ κατηγορίας και ΠΕΙ
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας

Goldair Handling

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Οδηγός (Δίπλωμα Γ' κατηγορίας)

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ

    • Θεσσαλονίκη
    Εταιρία ζητά να προσλάβει Ο δηγό για μερική ή πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ' Κατηγορίας Παροχές: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών…
    • Πριν 8 ημέρες
  • Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας - Αποθηκάριος για κάβα ποτών

    ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ

    • Θεσσαλονίκη
    Ζητείται Οδηγός με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας με ΠΕΙ - αποθηκάριος σε κάβα ποτών στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Θέση εργασίας πλήρους, 5νθήμερης απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπ…
    • Πριν 19 ημέρες
  • Οδηγός (Δίπλωμα Β' Κατηγορίας) - Υπάλληλος Αποθήκης

    ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΝΟΣΤΙΜΙΕΣ

    • Θεσσαλονίκη
    Από ταχέως αναπτυσσόμενη βιομηχανία κατεψυγμένων κρεατοσκευασμάτων και άλλων τροφίμων, στην περιοχή του Λακκώματος, ζητείται οδηγός - υπάλληλος αποθήκης. Οι αρμοδιότητες είναι: …
    • Πριν 19 ημέρες