Pastry Chef

CROCO MYKONOS

  • Μύκονος, Κυκλάδων
  • Εκπαίδευση
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 13 ημέρες
With spectacular views from every angle, Croco is Mykonos' newest and most current destination hotel - a sterling
blend of place and space where refined luxury converges with next-level sophisticated indulgence.Croco Mykonos hotel is seeking kitchen staff for the positionPastry ChefQualifications
  • Culinary arts school graduate
  • 3 years' experience in an organized kitchen
  • Knowledge of basic cooking and cutting techniques
Abilities and skills
  • Communicator
  • Ability to manage personnel
  • Organizational skills
  • High sense of responsibility
  • Observance of hygiene rules
  • Teamwork
  • Flexibility and adaptability to demanding conditions
The hotel offers:
  • pleasant working environment
  • career opportunities
  • accommodation - meals
Απαραίτητα Προσόντα:Παροχές:

Jobfind

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Chef de Partie, Α' και Β' Μάγειρες

    CASA DEL MAR

    • Μύκονος, Κυκλάδων
    Ζητούνται Chef de Partie, Α' και Β' Μάγειρες για εργασία σε εστιατόριο πολυτελούς ξενοδοχείου 5 αστέρων με Σουίτες και Βιλλες στην Μύκονο για την σεζόν Μαιο - Οκτώβριο 2024 Απαρα…
    • Πριν 20 ημέρες
  • Demi Chef de partie

    I FRATI

    • Μύκονος, Κυκλάδων
    Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος καταμερισμού εργασίας του τμήματος πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το service, σε συνεργασία με τον chef de partie. Συντονισμός του τμήματος και τήρηση …
    • Πριν 20 ημέρες
  • Chef de partie

    I FRATI

    • Μύκονος, Κυκλάδων
    Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος καταμερισμού εργασίας του τμήματος πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το service Συντονισμός του τμήματος και τήρηση των προδιαγραφών, όπως έχει οριστεί από…
    • Πριν 20 ημέρες