Doorman - Οία, Σαντορίνης

Metaxa Hospitality Group

  • Αθήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 17 ημέρες
Ενδεικτικές Αρμοδιότητες Θέσης: Υποδοχή και καθοδήγηση των πελατών στο χώρο της ρεσεψιόν Ενημέρωση Υποδοχής για την άφιξη των πελατών Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχειακή μονάδα σε θέση doorman/groom Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Επιθυμητά προσόντα: Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών (Ισπανικά, Ιταλικά, Γερμανικά, Γαλλικά) Εργασιακή εμπειρία στη Σαντορίνη Προσφέρουμε: Διατροφή στο Staff Restaurant Διαμονή στα εξοπλισμένα και άνετα Staff Houses (ένας συγκάτοικος maximum) Μετακίνηση με τα σύγχρονα transfers συνεργαζόμενης εταιρείας Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις, ''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'') Αποπληρωμή εισιτηρίου (τιμή ακτοπλοϊκού) για την άφιξη και την αναχώρηση στη Σαντορίνη Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας) Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου.

MyCarriera