Chef de Rang/Πασσαδόρος - MAKRIS Athens

Domes Resorts

  • Αθήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 1 μήνα
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Η Domes Resorts προσγειώνεται στην Αθήνα, καλωσορίζοντας το πρώτο degustation εστιατόριο στο Θησείο. Ο Executive Chef Πέτρος Δήμας και η ταλαντούχα ομάδα του δημιουργούν την απόλυτη fine dining εμπειρία και επιμελούνται ένα μενού βασισμένο στην Ελληνική δημιουργική κουζίνα. Αυτήν την στιγμή αναζητούμε Chef de Rang/Πασσαδόρο με όρεξη και πάθος για να γίνει μέρος της ομάδας MAKRIS Athens by Domes.RequirementsΑπαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο τουριστικών σπουδών θα ληφθεί υπ' όψιν
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και προαιρετικά μιας δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε à la carte εστιατόρια ή σε εστιατόρια πολυτελείας
  • Άριστη γνώση τεχνικών service
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Προσανατολισμένος-η στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του πελάτη
BenefitsΠαρέχουμε
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογοπροσόντων και προϋπηρεσίας
  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.Only suitable candidates will be contacted.

Domes Resorts

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Chef de partie

    I FRATI

    • Αθήνα
    Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος καταμερισμού εργασίας του τμήματος πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το service Συντονισμός του τμήματος και τήρηση των προδιαγραφών, όπως έχει οριστεί από το…
    • Πριν 20 ημέρες
  • Demi Chef de partie

    I FRATI

    • Αθήνα
    Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος καταμερισμού εργασίας του τμήματος πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το service, σε συνεργασία με τον chef de partie. Συντονισμός του τμήματος και τήρηση των …
    • Πριν 20 ημέρες
  • Μάγειρες/Chef de partie

    Avaton Luxury Hotel & Villas - Relais & Chateaux

    • Αθήνα
    Το ξενοδοχείο Avaton Luxury Hotel & Villas, υπερήφανο μέλος της Relais & Chateaux, είναι ένα κομψό και σύγχρονο παραθαλάσσιο θέρετρο που έχει 2 εστιατόρια με υψηλές γαστρον…
    • Πριν 18 ημέρες