Assistant Buyer (Έδρα Δράμα)

Adecco

  • Δράμα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 2 μήνες
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Assistant Buyer (Έδρα Δράμα)Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστή εταιρία που δραστηριοποιείται στην παραγωγή εταιρικών ενδυμάτων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:
Assistant Buyer (Έδρα Δράμα)
Περιγραφή Θέσης
  • Αναζήτηση νέων προμηθευτών
  • Επικοινωνία και διαχείριση προμηθευτών
  • Υποστήριξη του τμήματος προμηθειών
  • Μετάφραση των απαραίτητων εγγράφων στην Αγγλική γλώσσα
  • Επικοινωνία με εργαστήρια αναφορικά με τους ελέγχους ποιότητας
Προφίλ Υποψηφίου
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΑΤΕΙ με επιθυμητή κατεύθυνση θετικών επιστημών
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας - η γνώση Γερμανικών θα θεωρηθεί προσόν
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Οργανωτικότητα, έμφαση στη λεπτομέρεια, συνέπεια, ακρίβεια
Παροχές Εταιρείας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη πρωινή εργασία
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Adecco

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Assistant Captain - Βοηθός καπετάνιου

    NEW OPPORTUNITY GREECE Ι Κ Ε

    • Καβάλα
    Από εταιρεία με έδρα στην Νέα Ηρακλείτσα Καβάλας ζητείται Βοηθός καπετάνιου σε ιδιωτικό μηχανοκίνητο σκάφος 70ft. Απαραίτητα Προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοια θέ…
    • Πριν 6 ώρες
  • Assistant Captain - Βοηθός καπετάνιου

    NEW OPPORTUNITY GREECE Ι Κ Ε

    • Καβάλα
    Από εταιρεία με έδρα στην Νέα Ηρακλείτσα Καβάλας ζητείται Βοηθός καπετάνιου σε ιδιωτικό μηχανοκίνητο σκάφος 70ft. Απαραίτητα Προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοι…
    • Πριν 6 ώρες
  • HR & Payroll Administrator

    Energean

    • Καβάλα
    City: Kavala Date: 2 Apr 2024 Summary Energean is seeking to employ an HR & Payroll Administrator for our plant in Kavala. The role will be involved with the daily functions of…
    • Πριν 24 ημέρες