Συντονιστής Υπηρεσιών Our Gold Services | Αεροδρόμιο Αθήνας

Goldair Handling

  • Σπάτα, Αττικής
  • Συμβόλαιο
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 2 μήνες
  • Κάντε αίτηση εύκολα
Έχεις ταλέντο στην εξυπηρέτηση πελατών;Θέλεις να δουλέψεις σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον;Έχεις στόχο να εργαστείς σε μία μεγάλη εταιρεία και να εξελιχθείς σε αυτήν;Αν η υπευθυνότητα, η σωστή διαχείριση χρόνου, η ευγένεια και το χαμόγελο είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας!Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Συντονιστές/τριες για τον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος"Οι παροχές μας:
  • Πλήρες ωράριο απασχόλησης
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτικές ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Παροχές και εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες
Οι αρμοδιότητες σου:
  • Πώληση των υπηρεσιών
  • Οργάνωση και προγραμματισμός των υπηρεσιών «Our Gold Services»
  • Ενημέρωση και συντονισμός όλων των εμπλεκόμενων τμημάτων για τις παρεχόμενες υπηρεσίες
  • Υποδοχή των πελατών, διαχείριση όλων των αιτημάτων ή των παραπόνων με άριστο επαγγελματικό τρόπο
  • Συντονισμός της πληρωμής των πελάτων-επιβατών με βάση την εκάστοτε τιμολογιακή πολιτική
  • Ενημέρωση των πληροφοριακών συστημάτων αναφορικά με τις υπηρεσίες που πραγματοποιήθηκαν
  • Έγκαιρη ενημέρωση του υπεύθυνου τμήματος για τυχόν προβλήματα στη διαχείριση των πελατών-επιβατών
  • Παρακολούθηση και διαχείριση της εισερχόμενης αλληλογραφίας (Emails)
Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο αγγλικών επιπέδου Β2 (First Certificate in English ή ισοδύναμο)
  • Επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών
  • Εξοικείωση με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές