Θέση σε τμήμα λογιστηρίου - εξυπηρέτηση πελατών Αθήνα

SADENT AEBE

  • Αθήνα
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 17 ημέρες
Περιγραφή θέσης : Καταχωρήσεις γενικής λογιστικής / Υποστήριξη εργασιών λογιστηρίου Έλεγχος και παρακολούθηση της πιστοληπτικής ικανότητας των πελατών Συμμετοχή στο τμήμα αγορών και παραγγελιών Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Πολύ καλή γνώση MS Office Θα εκτιμηθεί η εμπειρία στη χρήση λογιστικού προγράμματος, κατά προτίμηση Singular Enterprise. Πλήρης και μόνιμη απασχόληση Ευκαιρίες εξέλιξης Αποδοχές ανάλογες προσόντων και εμπειρίας Βιογραφικά στο emaretsos@gmail.com

MyCarriera

Παρόμοιες θέσεις εργασίας

  • Βοηθός Λογιστηρίου & Εξυπηρέτηση πελατών

    DYONMED ΑE

    • Αθήνα
    H DyonMed S.A., η οποία δραστηριοποιείται στην κατασκευή & εμπορία ιατροτεχνολογικών (Rapid Tests - Point of Care testing), αναζητά συνεργάτη για την πλήρωση της θέσης βοηθού λ…
    • Πριν 19 ημέρες
  • Θέση λογιστηρίου

    ΒΕΝΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ

    • Αθήνα
    Από την Infocopy Βεντούζης Ιωάννης Κ Σία Ο.Ε εμπορική εταιρία στην Θεσσαλονίκη στον χώρο των αναλωσίμων και ανταλλακτικών εκτυπωτών και φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων αναζητούμε έναν…
    • Πριν 19 ημέρες
  • ΤΜΗΜΑ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

    CARDINAL ΑΕ

    • Αθήνα
    Γνώσεις Οικονομική ή λογιστική εκπαίδευση (ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας. Γνώση τήρησης Βιβλίων Γ΄ Κατηγορίας και φορολογικής νομοθεσίας Εμ…
    • Πριν 21 ημέρες