ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ & εξυπηρέτηση πελατών

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  • Αττική
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 2 μήνες
Ζητείται ΑΝΤΡΑΣ για ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ και εξυπηρέτησης πελατών, σε συνεργείο & εμπορία αυτοκινήτων στην περιοχή του Κρυονερίου.Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα παρακάτω προσόντα:
  • Φιλικός και εξυπηρετικός
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Απαιτούμενα προσόντα:
  • Δραστήριος και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Γνώση και χειρισμός Η/Υ (MS Office Excel, ERP, internet)
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Γνώση τιμολόγησης (εμπορικό πρόγραμμα)
  • Θα προτιμηθούν κύριοι με ανάλογη εμπειρία σε συνεργεία αυτοκίνητων
Αρμοδιότητες:
  • Τιμολόγηση
  • Διεκπεραίωση αγορών για παραγγελίες ανταλλακτικών (σε συνεννόηση με Δ/νση)
  • Διεκπεραίωση με ασφαλιστικές εταιρείες
  • Τήρηση καρτελών επισκευών, πελατών.
  • Αρχειοθέτηση τιμολογίων αγορών και πωλήσεων
  • Ανταλλακτικά από & προς προμηθευτές.
Παροχές:
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ελληνική γλώσσα στοΘα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στην αξιολόγηση των βιογραφικών

Εργασία.gr